Так, учениця політехнічного коледжу в окупованій Керчі в істериці розповіла, що бачила, як навколо помирають її однолітки. Відео із відповідним записом з'явилось на Youtube.

Читайте також: Розстрілювали усіх, це теракт, – директор коледжу у Керчі

Ми бігли, а діти просто лежали. Мою подругу вбили у мене на очах. Я бачила, як вона впала і більше не ворушилася. Я бачила, як пацани просто падали і кров розліталася. Все перед очима! Мене всю трясе!
– емоційно розповіла дівчинка.

Студентка коледжу в Керчі розповідає про теракт:

Один зі студентів у коментарі "Комсомольській правді" розповів, що йому вдалось вижити лише тому, що він заснув на парі.

"Я, якщо чесно, вночі майже не спав, тому наприкінці пари заснув. Це мене і врятувало. Я прокинувся від гуркоту. Виглянув з кабінету, а там ходить хлопець із рушницею і розстрілює всіх. Тоді я закрився в надії, що він мене не почує. Через 10 хвилин приїхали поліцейські з автоматами", – розповів хлопець.

Він сказав, що не знає, що трапилося зі стрілком.

Коли силовики стали евакуювати студентів і вчителів, я теж вийшов. У тому коридорі, де прогримів вибух, вибило вікна. На підлозі валялися тіла убитих. Всі стіни були обвугленими,
– зазначив студент.

Ще один свідок подій розповів, що чув 5 вибухів.

"Ми чекали біля кабінету. У п'яти метрах від нас стався вибух, який заклав вуха. Викладачі почали бігати і говорити, що це пожежа. Всі бігли через паркани, куди могли. Вибухів було 5", – зазначив очевидець.

За його словами, тих, хто був на сходах і в їдальні, розстріляли.

Дівчинці дві ноги вибухом зламало. Коли бігли, бачили дівчинку без свідомості, вся в крові лежала. Вона лежала у внутрішньому дворі технікуму. Лежала на спині і ледве-ледве дихала,
– переповів побачене свідок.

Про пережите російським ЗМІ розповіла також вахтер навчального закладу Наталя Панікоровська.

"Я не знаю, яким чином вони проникли. Були діти, йшов потік, я дала дзвінок, як зазвичай, пропускала дітей. Тільки пройшов потік дітей – був вибух. Я думала, телевізор вибухнув. Потім другий вибух. А потім вже люди спускалися, говорили, що по другому поверху чули, як стріляють", – зазначила вона.

За словами вахтерки, саме вона зателефонувала до швидкої та натиснула "тривожну кнопку".

Постріли я чула. У швидку дзвонила, тривожну кнопку натискала. Мені здається, це були не поодинокі, а автоматні вистріли, чергою були,
– додала жінка.

Додамо, що російський очільник окупованого Криму Сергій Аксьонов оголосив триденну жалобу за загиблими в результаті теракту.

Нагадаємо, напередодні з'явилася інформація, що у політехнічному коледжі в окупованій Керчі підірвали невстановлений вибуховий пристрій. Окрім того, вже поліція наразі розшукує підозрюваного у скоєнні цього злочину - хлопця 20 – 25 років. У злочинця була зброя (12 мм) і, ймовірно, – вибухова речовина.