Про жахливу історію жінка розповіла на своїй сторінці у тіктоці. Бріттні опублікувала серію відео, у яких розповіла про будинок, який зруйнував її життя.

Дивіться також Проти правил: пара проігнорувала поради щодо дизайну ванної та вразила соцмережі результатом

Як будинок протягом місяців отруював сім'ю

Бріттні Неколь розповіла, що кілька років тому разом з чоловіком придбала дім мрії. Вони відразу переїхали на нове місце разом з дітьми й почали облаштовувати нову оселю.

Однак через деякий час діти почали серйозно хворіти, а сама Бріттні – жахливо почувалася. У всіх членів родини були запалення, постійна справа, підвищена чутливість до засобів для миття та купа інших захворювань. Знесилений стан став щоденною нормою, тому жінка звернулася до лікарів та почала шукати причину захворювань.

Як з'ясувалося, у будинку мрію було повно плісняви. Через встановлення кондиціонера неправильного розміру та поганої деревини у будинку була висока вологість, а це – ідеальне середовище для розмноження бактерій. Особливо – для плісняви.

Сім'я постійно хворіла через плісняву: дивіться відео

Бріттні не могла відразу переїхати з сім'єю, адже будинок взяли в іпотеку зі ставкою 9%. За словами жінки, щомісяця сім'я мала виплачувати 3 000 доларів за дім, який їх отруював.

Що найбільше обурило жінку, так це те, що будівельники не визнали своєї провини. Звісно, вони замінили кондиціонер та деревину, але так і не перепросили через власні помилки.

"Будинок мрії" відремонтували, але сім'я так і не змогла повернутися до нього. Майже 9 років Бріттні була власницею нерухомості, але врешті-решт продала дім після чергового ремонту.

Як позбутися цвілі дома

Цвіль – це серйозна загроза для організму. Щоб вона не поширювалася, найкращим варіантом буде встановити осушувач для повітря. Однак, якщо пліснява вже почала поширюватися у домі, то треба негайно з нею боротися.

Для видалення плісняви існують чимало хімічних засобів, однак вони мають небезпечний склад. Їх треба наносити лише у захищеному одязі, рукавичках та респіраторі, а після – провітрити приміщення. Однак скористатися можна й народними засобами, такими як перекис водню, харчова сода, нашатирний спирт, оцет чи у крайньому разі – хлоркою.