Про це сьогодні говорять і політики, і правоохоронці. Закарпатська область межує одразу з п'ятьма європейськими країнами.

Боєць "Правого сектора" пояснює причини суботньої перестрілки у Мукачевому. За його словами, народний депутат Михайло Ланьо запросив їх на перемовини і влаштував засідку за участю місцевої міліції.

У "Правому секторі" запевняють, що Закарпаття 20 років перебуває під владою кримінальних кланів. Наживаються на контрабанді, наркотрафіку, інших порушеннях закону. І міліція працює з ними в спайці.

Хрещеним батьком закарпатської контрабанди у організації називають народного депутата від "Опозиційного блоку" Михайла Ланьо. Він сам усі звинувачення відкидає. Мовляв чесний бізнесмен і про контрабанду нічого не знає. Через криваву бійню на Закарпатті висадився справжній десант з силовиків і народних депутатів.

Читайте також: Розбірки в Мукачевому. 12 липня (оновлюється)

Водночас у правоохоронців тепер є низка питань до "Правого сектору". Воєнна організація, яка позиціонує себе, як головний борець за правду в Україні, також може бути причетною до контрабанди в регіоні.

Слідчі мають інформацію, що "Правий сектор" довгий час збирав данину з контрабандистів. Утім після зміни керівництва СБУ вони відмовились платити. Що й вилилось у криваві розбірки. Проти "Правого сектору" вже завели справи за тероризм і створення злочинного угруповання.

Водночас представники "ПС" трактують це, як спробу прибрати їм з політичного поля напередодні місцевих виборів.