Зважаючи на проблеми, які із настанням холодів, спостерігаються із запуском міських тепломереж у багатьох регіонах України, така тенденція є цілком виправданою.

Читайте також: Стрибки цін і парадокси попиту: чим відзначився ринок нерухомості з весни по осінь 2018

Переваги індивідуального опалення – очевидні. Власники квартир самі вирішують, яка температура у помешканні буде для них комфортною і мають можливість її регулювати.

Як свідчать аналітичні дані девелоперської компанії "Сітіконсалт Кепіталс Компані", за два роки – з 2016 до 2018 року встановлення індивідуальних котлів у новобудовах збільшилось з 59% до 66%.

Аналітики констатують, що частка новоздбудованих житлових комплексів, які передбачають користування міськими тепломережами, у 2016-му й так була невеликою – всього 9%.

За два роки кількість нових квартир, які підключені до централізованого міського опалення знизилась до 8%.

ЖК все частіше відмовляються від власних котелень на користь індивідуальних котлів у кожній квартирі.

Читайте також: Житло в новобудовах Києва: скільки коштує квадратний метр на первинному і вторинному ринках

З 2016 до 2018 року частка житлових комплексів, де передбачені власні котельні, знизилася з 32% до 26%. Хоча саме цей варіант аналітики називають найоптимальнішим варіантом.

Незалежність від опалювального сезону, нове надійне обладнання і сучасні мережі, а також мінімальні тепловтрати. Проте не всі забудовники займаються будівництвом своєї котельні, адже це вимагає виділення додаткової земельної ділянки,
– йдеться у дослідженні.

забудовники опалення статистика
Забудовники все частіше віддають перевагу індивідуальному опаленню у квартирах