Проте навчання у школах відновлять не раніше вересня. Про це Конте сказав виданню The Local.

Важливо Коли в Італії відкриють Колізей та Помпеї: назвали місяць

Конте підкреслив, що продовження жорсткого карантину може завдати занадто велику шкоду соціально-економічній структурі країни.

На початку наступного тижня Конте розповість про те, як Італія пом'якшуватиме найдовший у світі карантин, введений через пандемію COVID-19.

Уряд дозволить 4 травня відновити роботу великій кількості компаній – від виробників до будівельників. Ми не можемо продовжувати цей карантин, бо ризикуємо завдати занадто великої шкоди соціально-економічній структурі країни,
– заявив Конте.

Він зазначив, що відновлення навчання у школах раніше за вересень неможливе, бо багато вчителів старшого віку є у групі ризику.

Ми поки не в змозі відновити повну свободу пересування, але ми вивчаємо ослаблення нинішнього суворого режиму. Ми подбаємо про те, щоб надати більшу свободу пересування при збереженні гарантії запобігання і стримування зараження,
– сказав прем'єр.

Крім цього, з 18 травня відновиться роздрібна торгівля, відкриють музеї, виставки та бібліотеки. Зможуть знову почати тренуватися спортивні команди, зокрема футбольної серії А.

Також послаблять обмеження щодо прогулянок містом, дозволять і жалобні церемонії за участю не більше, ніж 15 людей, але за умови збереження соціальної дистанції.

Дивіться відео 24 каналу про послаблення карантину в Італії:


Коронавірус в Італії: головне

  • Станом на ранок 26 квітня в Італії на коронавірус захворіли понад 195 тисяч людей, з них 26 384 особи померли, ще 63 120 – одужали.
  • З 10 березня в Італії діють суворі карантинні заходи через спалах коронавірусної інфекції.
  • Влада закрила навчальні заклади, заборонила масові зібрання і закликала громадян не виходити на вулицю.
  • У містах працюють лише продуктові магазини, аптеки, АЗС, газетні та тютюнові кіоски.

Прості правила, які можуть врятувати життя
Прості правила, які можуть врятувати життя / Інфографіка 24 каналу