Таку думку 24 Каналу висловив політтехнолог Борис Тизенгаузен, коментуючи скандальне інтерв'ю. Він звернув увагу на те, що майданчиком для публікації стала соцмережа X Ілона Маска, адже жодне видання, яке себе поважає, на це не погодилось би.

До теми Інтерв'ю Владіміра Путіна наплодило безліч мемів: у мережі регочуть з історичної "лекції"

У січні 2021 року Карлсон, який тоді працював на Fox News, звинуватив Dominion Voting Systems у фальсифікації виборів президента США 2020 року на користь Джо Байдена. Тоді компанія подала судовий позов проти каналу й мала всі шанси його виграти. Усе завершилось мировою угодою на 787,5 мільйона доларів і звільненням Карлсона.

Користуючись слабкими моментами Карлсона, що його списали з каналу, йому потрібні якісь сенсаційні новини – його притягли в Росію,
– зазначив Тизенгаузен.

Американський журналіст тепер виступає в ролі Лені Ріфеншталь, яка сприяла пропаганді націонал-соціалізму в часи Адольфа Гітлера. Якби Карлсон взяв інтерв'ю в німецького диктатора, той також обґрунтував би потребу спалювати людей.

Інтерв'ю Путіна становить небезпеку

"Це чітко спланована кампанія або з мотивування, або з введення агентури, або з вербування. Я іншого виправдання не бачу", – констатував Тизенгаузен.

Політтехнолог наголосив, що інтерв'ю російського диктатора обговорюватимуть в американському і європейському суспільствах. Деякі тези можуть влучити, зокрема про припинення допомоги Україні.

Путін дав інтерв'ю Карлсону: основне

  • Диктатор прочитав американцю лекцію про "історичний бекграунд" Росії та України. Мовляв, у часи СРСР Україна отримала території, які "історично їй не стосувались".
  • Крім того, Путін заявив, що це "Україна почала війну", але сторони "рано чи пізно домовляться".
  • Скандальне інтерв'ю прокоментували в Євросоюзі. Там наголосили, що Путін повторив "стару брехню та продемонстрував ворожість до Заходу".
  • На інцидент також зреагувала українська розвідка. Представник ГУР Андрій Юсов назвав скандальне інтерв'ю інформаційно-психологічною операцією Росії.