178 дорослих, троє дітей, шестеро членів екіпажу та двоє пілотів, загалом 189 людей перебувало на борту злощасного Боїнга.

Читайте також: Авіакатастрофа Boeing 737 в Індонезії: останні новини

Літак зник з радарів через 13 хвилин після зльоту зі столиці Індонезії Джакарти. Та впав у море.

Моя сестра поїхала з батьком і його другом. Вони збирались зустріти всю нашу велику родину,
– розповіла місцева мешканка Вені.

На місці пригоди рятувальники не виявили жодного потерпілого, а лише речі пасажирів.

Сестра і мати досі не виходять з кімнати. У них стрес,
– переповів друг постраждалих Аніл.

Ця катастрофа є справжнім горем для всієї Індонезії. Варто задуматись лише про кількість жертв – 189. Влада усіляко підтримує місцеве населення. Всі мають надію на те, що потерпілих все ж вдасться знайти.

Я відчуваю глибоку тривогу і переживаю разом з усіма сім'ями постраждалих. Ми всі сподіваємось, що невдовзі всі будуть спокійні. Ми не припиняємо пошуково-рятувальні роботи. Ми молимось, аби вдалось якнайшвидше знайти усіх,
– заявив президент Індонезії Джоко Відодо.

У мережі опублікували повний список тих, хто перебував на борту. Рідні зниклих буквально чергують біля рятувальників з надією отримати хоч якусь інформацію. Загалом у пошукових роботах задіяно понад 300 осіб, зокрема, рятувальників, поліцейських та навіть рибалок. З-поміж уламків літака та особистих речей, рятувальникам вдалось віднайти поодинокі частини тіл.

Я припускаю, що ніхто не вижив. Також гадаю, що літак потрібно шукати на глибині 30-35 метрів у тому місці, де знайшли уламки. Переконаний, що більшість жертв перебувають усередині,
– зазначив керівник пошуково-рятувальної операції Бамбанг Суріо Аджи.

У мережі з'явилися фото пасажирів індонезійського Боїнга, надіслані за кілька хвилин до падіння. На фото видно, що люди в літаку сидять у кисневих масках. Чи вдалось комусь вижити – поки невідомо. Наразі продовжується рятувальна операція.