Біографія Володимира Бороха

Причетність до справи Вороненкова

Про ймовірну причетність Бороха до справи Вороненкова розповів адвокат Святослав Пархоменко, передає передає проект "Ґрати" у фейсбуці.

До теми: Що відомо про Георгія Ісакова, якого підстрелили в Харкові

У перестрілці в Шевченківському районі Харкові був убитий Володимир Борох один зі свідків у справі про вбивство депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова,
– сказав юрист.

Згодом у прокуратурі Києва повідомили, що свідчення застреленого Бороха не є ключовими у справі про вбивство Вороненкова. Його затримували у цій справі, але достатніх доказів для оголошення йому підозри у причетності до вбивства ексдепутата Держдуми не було. Відтак, Борох лише мав статус свідка.

Журналістка Ірина Ромалійська у фейсбуці розповіла, що Борох – брат цивільної дружини обвинуваченого у вбивстві Вороненкова Олександра Лося. Під час судового слідстав, Борох оплачував йому адвокатів.

Що відомо про вбивство Вороненкова? Колишнього депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова вбили біля готелю "Прем'єр Палац" у Києві 23 березня 2017 року. Мотив злочину – політик мав цінні покази для українських, а в перспективі і для міжнародних судів, що стосувались участі Росії у війні на Донбасі.

Пов'язаність з "Оплотом"

Загиблий Борох був "правою рукою" пораненого в перестрілці Георгія Ісакова на прізвисько "Жора". Той є кримінальним авторитетом, раніше входив до керівництва харківської терористичної організації "Оплот".

Головне: Перестрілка у Харкові: це міг бути замах на поплічника терориста Жиліна – фото, відео

Що відомо про перестрілку у Харкові?Перестрілка сталася вдень 25 жовтня на вулиці Клочковській у Харкові. 2 чоловіків (Геогрій Ісаков і Володимир Борох) вистрілили зі зброї в іншого чоловіка (Олексія Титова). Останній відстрілявся у відповідь та втік з місця інциденту.

Правоохоронці знайшли авто Титова поблизу Південного вокзалу на залізничній колії, воно було підпалене. Коли чоловік помітив поліцейських, то підірвав себе гранатою у них на очах. Титов загинув на місці.

На місці перестрілки загинув Володимир Борох, а Георгій Ісаков отримав поранення. Він у тяжкому стані в лікарні.

Смертельна перестрілка в Харкові: дивіться відео (18+)