У місті Білецьке мешкає більше чотирьох тисяч людей. Кожного з них можна зустріти біля місцевих котелень. Сюди привозять воду для технічних потреб. Зараз місто отримує десяту частину води від потреб. Однак мешканці не впадають у відчай.

Спільна біда об'єднала зусилля бізнесу та міської влади. Влада організувала логістику та інформування, а шахта ДТЕК надала саму воду, резервуари для неї та забезпечила транспортування.

Підвіз води починається тут - з шахти ДТЕК "Білецька". Цистерну трактор везе туди, де вона найбільш потрібна - в інтернат для людей похилого віку. Технічну воду сюди привозять щодня. Питну - раз на два дні. Завдяки спільним зусиллям понад триста мешканців цього будинку не відчувають браку води.

У сусідньому місті - Добропіллі - відновлюють водогін, що веде до додаткової свердловини. Зараз Добропілля забезпечене водою на 85 відсотків, сусідній Білозірськ - на третину. Матеріали на відновлення додаткової свердловини також надав ДТЕК, бо інших великих підприємств поблизу немає.

Було виділено близько 40 тисяч на матеріали. Сподіваємся, через тиждень відновлювальні роботи завершаться і 110 кубів додаткових у нас піде на Добропілля, Білозірськ, - розповів Олексій Полтавець, директор Добропільської філії КП "Вода Донбасу".

Скільки часу міста Донеччини виживатимуть без води - наразі невідомо. Щойно відремонтоване Карлівське водосховище зараз знеструмлене внаслідок бойових дій, але энергетики роблять усе можливе, щоби якнайшвидше відновити енергопостачання.