За словами адвоката Віктора Василюка, Краснощок заявив, що душив Оксану "для того, щоб урятувати їй життя, і щоб її не вбили Присяжнюк і Погосян".

Краснощок стверджував, що "душив спеціально не сильно". А от своїм спільникам повідомив, що вбив її, щоб цього не зробили вони.

Однак, після перерви Краснощок від цих свідчень відмовився. При чому хлопець ніяк це не пояснив.

Після перерви він заявив, що Оксану Макар душив не він, а Присяжнюк.

Краснощок, за його словами, визнав себе винним, тому що боявся Присяжнюка. Хлопця він назвав страшною людиною, каже, що боявся за свою сім'ю.

"Він - юрист, і знав, що треба робити. Тому я виконував усі його накази", - заявив Краснощок.

За словами захисника матері Макар Василюка, Краснощок розповів, що недавно до нього в СІЗО прийшла якась людина і пропонувала гроші за те, щоб він відмовився від адвоката і узяв усю провину на себе.

Тоді Краснощок, за його словами, усвідомив, що "тут щось не так, і вирішив говорити правду".

Адвокат Присяжнюка Антон Долгов сказав, що йому не зрозумілі мотиви поведінки обвинувачуваного і нібито все це почув вперше у залі суду. Він також додав, що Краснощок просто намагається врятуватися. А щодо його свідчень, то виникають сумніви в адекватності Максима Краснощока.

"Краснощок змінив свою легенду, напевно, вже раз у третій, але всі вони ніяк не стикуються ні з чим. Він рятує свою шкуру, і користується для цього будь-якою можливістю. У його свідченнях немає логіки", - зазначив він.

Адвокат матері Макар вважає, що між обвинувачуваними виник якийсь конфлікт, після чого Краснощок почав звинувачувати спільника.

За його адвоката, Краснощок на суді сказав: "Я винен, але перебуваю тут з вини цього розпанькованого виродка".

Сьогодні у суді переглянули відеозаписи з відтвореннями злочину. За словами адвоката, підтвердився мотив злочину: Макар убили за те, що вона погрожувала заявити про згвалтування. Підтвердилося і те, що Краснощок підпалив ганчірку і кинув її убік дівчини.

Нагадаємо, на минулому засіданні суду у свідченнях Присяжнюк зізнався, що розмови про те, що вони займатимуться сексом, не було, також як не було на це і згоди Оксани.