Військовий експерт Олег Жданов в ефірі 24 каналу пояснив, що означає комбінований шлях. Не обійдеться без ультиматумів для Росії з боку України.
Також цікаво Фантомний імперський біль: як у Путіна та росіян з'явився комплекс меншовартості
Що передбачає комбінована деокупація
Співрозмовник розповів, що передовсім окупанту буде оголошений ультиматум або умови завершення війни. А вже далі в хід підуть українські військові.
Починається тиск за допомогою військових. Вони проводять наступальні чи контрнаступальні операції. І після кожного кроку війська є уточнююче питання: "чи ви погоджуєтесь на наші умови?"
– розповідає Олег Жданов.
У разі якщо ворог на них не погоджується, продовжується військовий тиск. І таким чином крок за кроком триває деокупація, коли використовується військова сила й диломатія.
Олег Жданов про долю Криму – дивіться відео
Буданов про деокупацію Криму
Голова ГУР Міністерства оборони України Кирило Буданов ще раніше запевняв, що Україна повернеться до кордонів 1991 року. Це має відбутися вже до літа 2023 року.
Тепер він прокоментував і сценарій деокупації українського Криму. Це має статися комбінованим шляхом.
Крим буде повернуто комбінованим шляхом: і силою, і дипломатією. Але без сили нічого не буде. Наші підрозділи зайдуть туди зі зброєю в руках,
– пояснив очільник розвідки.
Окупація Криму
- Український півострів, який представлений Автономною Республікою Крим і містом Севастополь, окупований з лютого 2014 року.
- Російські війська почали процес окупації ще під час подій Революції Гідності та активізували її після перемоги української революції та повалення режиму Януковича. Вже в березні Росія анексувала півострів. Втім, анексію практично ніхто у світі не визнав легітимною.
- З того часу в Україні багато говорили про шляхи деокупації півострова. Здебільшого мовилося виключно про дипломатичний шлях. Втім, все змінило повномасштабне вторгнення Росії 24 лютого 2022 року.