В Алушті ж окрім діючого мера, під вартою перебуває ще один кандидат. Під час виборчої кампанії його засудили до 7 років позбавлення волі. Вирок ще не вступив у силу, а відтак прізвище кандидата у бюлетенях є. Проте в Алуштинській виборчій комісії побоюються, якщо постанова суду набере чинності, результати виборів будуть під питанням.

”Якщо є рішення суду його повинні були подати до дня виборів. До дня виборів рішення суду не подали і кандидат залишився в бюлетені, ніхто штамп “вибув” не застосовував”, - каже голова Алуштинської виборчої комісії Олексій Попов.

”Якщо з’явиться даний документ після виборів, я так думаю, буде збиратися наша комісія і вирішувати дане питання. Поки на даний момент документів немає, йде голосування за по всіх 10 кандидатах. Всі кандидати включені в виборчий бюлетень, і йде голосування”, - каже член Алуштинської виборчої комісії Роман Аганян.

Тим часом Сімферополь б’є рекорди за кількістю кандидатів на посаду мера. Одразу 11 людей хочуть керувати містом. Діючий мер столиці Криму один з небагатьох кримських міських голів, хто переобиратися на другий термін не пішов.

”Йду з почуттям виконаного обов’язку, з врахуванням того, що дуже багато напрацювань залишається новому меру. Я впевнений, що всі ці напрацювання будуть закінчені, і вся моя програма, яку я обіцяв, буде виконана”, - каже діючий мер Сімферополя Геннадій Бабенко.

В інших містах Криму бачать себе мерами від 4 до 7 чоловік. Водночас у Керчі претендентів на цю посаду лише двоє. А у селі Міжводне Чорноморському району республіки кандидат у сільські голови взагалі один. Зазначимо, у Криму право голосу мають півтора мільйона громадян. В автономії створено 25 тервиборчкомів та понад тисячу двісті дільничних комісій, зокрема 41-на з них має статус спеціальної. Загалом волевиявлення громадян коштуватиме бюджету республіки понад 34 мільйонів гривень.