Хоча б тільки тому, що у нього для цього не було жодних особистих підстав.

”Мотивації у Кравченка не було. Це чисто політичний мотив: придушити опозицію, придушити тих журналістів, які щось пишуть. Плюс особиста мотивація Литвина. Особиста неприязнь Литвина до Ґонгадзе”, - каже екс-майор Держохорони Микола Мельниченко.

Втім, Мельниченко не свідчитиме в суді щодо обвинувачення у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе колишнього генерала міліції Олексія Пукача. Пояснює, просто до справи Пукача він не має жодного стосунку.

”Я маю відношення тільки до документування злочинів, які робили Кучма та Литвин. Так як на підставі цих матеріалів не висунули звинувачення ні Кучмі, ні Литвину, немає жодного правового механізму, для того, щоб я був залучений як свідок”, - каже екс-майор Держохорони Микола Мельниченко.

Також Мельниченко зауважив, що навіть за бажання органів, Леоніду Кучмі та Володимир Литвину, або будь-кому іншому, причетному до вбивства журналіста, вже нічого не загрожує, оскільки 18 вересня спливає термін давності у цій справі. Сам колишній президент зникнення журналіста назвав міжнародною провокацією.

”Це міжнародна провокація проти президента, за погляди його. 5 років не давали жити ні мені, ні країні, це була провокація міжнародних спецслужб, не буду називати їхні назви ви самі знаєте які”, - каже екс-президент України Леонід Кучма.

Тим часом у Генпрокуратурі не виключили, що коли засумнівається у версії слідства, справу про вбивство журналіста можуть повернути на дорозслідування. Як повідомив керівник прес-служби Генеральної прокуратури Юрій Бойченко зараз кримінальна справа налічує понад 100 томів.