Як повідомляє прес-служба поліції Києва, інформацію про діяльність цієї злочинної групи правоохоронці отримали ще улітку та відкрили кримінальне провадження за статтею про сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією, відтак оперативні заходи тривали 6 місяців.

Читайте також: Банду, яка розповсюджувала дитячу порнографію, викрито у Києві

У результаті поліцейські затримали п’ять осіб, трьом із яких (усі жінки) було оголошено про підозру – їм загрожує до семи років позбавлення волі, ще один зловмисник перебуває у розшуку. Вирішується питання про притягнення до кримінальної відповідальності інших учасників банди.

Як повідомив начальник Нацполіції у Києві Андрій Крищенко, за результатами обшуків у столиці та інших областях України було встановлено кількість осіб, задіяних у роботі "притону", їхніх кураторів і інших фігурантів. Крім того, правоохоронці вилучили гроші, банківські картки та мобільні телефони, які було направлено на експертизу.

"Оголошення про надання інтимних послуг клієнти знаходили у мережі інтернет, після чого домовлялися про оплату із так званими диспетчерами. Дівчата чекали на клієнтів у квартирі або виїжджали на вказану адресу за грошову винагороду у сумі 1200-1500 гривень за одну годину. Половину цієї суми повії переказували на картку організатора, який розподіляв її як заробітну платню іншим працівникам, іншу – залишали собі", – зауважив він.

За словами старшого оперуповноваженого Олексія Гаврилюка, організаторами злочинного бізнесу виявилися двоє родичів – дядько із 27-річною племінницею, яка раніше притягувалася до кримінальної відповідальності за звідництво. Також їм допомагали три колишніх повії.