Кажуть, конкретного змісту у роботу не вкладали, але не змогли обійти увагою саме місцезнаходження будівлі. Натомість - для кожного залишили місце для фантазії.
“Тут така транспортна розв'язка, дуже крупна, люди скрізь біжать, туди-сюди, у всіх напрямках. Так само і на роботі. Там такі мостики між образами, теж біжать люди в різних напрямках. Тобто, вона символічно підходить під це місце в Києві”, - каже художник Олексій Бордусов.
За словами художників, ескіз малюнку з’явився ще кілька років тому, втім, втілити його вдалося лише зараз. Щоправда, зізнаються - зі значними змінами, адже з часом ідеї застаріли.
Підтримали митців і в столичному управлінні контролю за благоустроєм міста. Впевнені - це якісно новий підхід до того, щоб зробити Київ затишнішим. Наразі взялися спрощувати процедури отримання дозволу на подібні роботи, а згодом, обіцяють, навіть підтримуватимуть фінансово.
“Ми зараз над цим працюємо, ми зараз намагаємося створити правовий механізм отримання відповідних дозволів. Щоб не тільки ці художники, а всі художники, які зацікавлені, мали доступ до стіни і мали можливість реалізовувати свої пориви. Надалі, думаю, і місто буде закладати засоби до бюджету, щоб підтримувати цю творчість”, - сказав прес-секретар управління контролю за благоустроєм КМДА Владислав Шелоков.
Здебільшого позитивно оцінили малюнок і кияни. Щоправда, сміються художники, деякі намагалися знайти політичне, чи то навіть релігійне підґрунтя.
“Дуже подобається. Я ще помітила, коли вони тільки почали це робити, це чудово, це взагалі чудо”, - сказала захоплена роботою Надія Михайлівна.
“Ну так, я не розумію, що воно таке. Увагу відволікає, для водіїв - ні, звичайно, для водіїв - погано, а для пасажирів - можна подивитися”, - каже Марія Іванівна.
“Мені дійсно дуже подобається. На мою думку, це буде набагато цікавіше, якщо буде хоча б щось, а не просто розмальовано якимись непотрібними графіті”, - висловив свою думку Роман.
Вже незабаром художники обіцяють розмалювати ще кілька столичних будинків. Кажуть, ідей вистачить на усі стіни.