За словами винуватця ДТП, він працює на генерала у відставці, "який займається дуже важливими справами щодо антикорупційної діяльності". Також чоловік переконує, що у момент наїзду на дитину за кермом сидів не він, а інша особа, яка "кудись ділася".

Читайте також: Три авто зіткнулися у Дніпрі: загинули подружня пара та 11-річна дитина

Очевидці, зі свого боку, розповіли, що інцидент стався в житловій зоні, а сам водій був у стані алкогольного сп'яніння. Судячи з фото, його машина має так звані "єврономери".

Про "Міжнародний антикорупційний комісаріат" інформації – дуже мало. Згідно з відкритими джерелами, вона є зареєстрованою у Києві як громадська організація. Офіс розташовується у самісінькому серці столиці – на Хрещатику. Засновник організації – Анатолій Гулеватий і Юрій Крихта. Щодо першого, то людина з такими ім'ям і прізвищем у 2006 році балотувалася до Верховної Ради V скликання. Йшов він у парламент у "Блоці Юрія Кармазіна".

На жаль, це не перша ДТП в Україні, яку скоюють службовці або чиновники. Зокрема, на початку травня на Київщині депутат міськради Яготина на своєму автомобілі зіткнувся з мотоциклом. У результаті як сам мотоцикліст, так і його пасажир загинули на місці. Також відомо, водій легковика перебував у стані алкогольного сп’яніння.