Тимошенко вважає, що ситуація навколо київської міської влади загострилася до межі. На його думку, за Кличка в місті погано розвивається інфраструктура.
Передісторія В Офісі Президента назвали проблеми, які є у Кличка
Конфлікт Кличка з самим собою
Також Тимошенко заявив, що у Кличка є конфлікт із самим собою, а не з Офісом Президента.
Це конфлікт Кличка фактично з самим собою та з містянами. Інфраструктура не розвивається, крім планів із забудови житла, які були прив'язані до генплану та перевиконуються. Водночас плани з розвитку інфраструктури, розв'язок доріг, метро, мостів тощо не виконуються навіть на 50%,
– сказав представник Офісу Президента.
Кирило Тимошенко / Фото president.gov.ua
Похвалив Попова
Тимошенко, крім того, підкреслив, що бюджет столиці дозволяє прискорити розвиток інфраструктури й заявив, що за часів регіонала Олександра Попова було краще.
Все, що колись будувалося, як би це дивно не звучало, будувалося за Олександра Попова. Жодної розв'язки, жодної станції метро. Наразі ж будуються лише парки, ставляться фонтани, стелиться газон. Це дуже добре, але у Києва є інші проблеми – це трафік, який справді зріс, люди стоять у заторах, метро не розвивається. Так не може бути,
– вважає Тимошенко.
Знову говорять про звільнення
Заступник Офісу Президента бачить 2 варіанту виходу з кризи – "або київська влада зрозуміє, що потрібно цим займатися, або... Мер – це обрана посада, це незаперечний факт, але щодо голови Київської міськадміністрації будуть інші висновки".
Тимошенко сказав, що можливо необхідно ухвалити законопроєкт "Про столицю".
Не конфлікт, а загострення
Віталій Кличко також не вважає, що у нього є конфлікт з Банковою. Він сказав, що іноді між ними виникають загострення.
Зауважимо, вони виникають між Кличком й Банковою від часів Андрія Богдана. А у Конституційному суді триває розгляд справи за поданням нардепів попереднього парламенту – з'ясовують, чи має право центральна влада звільняти Кличка з посади голови КМДА.
Як відомо, він обіймає це крісло одночасно з посадою мера столиці.
До теми Кличко готується до звільнення з посади голови КМДА, але хоче зберегти владу, – експерт
На переконання Кличка у Києві той, хто стає мером й бере на себе обов'язки голови КМДА. Він посилається на попереднє рішення КСУ. Річ у тім, що в столиці, на відміну від інших регіонів, немає виконкому міської ради. Тому у разі відсторонення Кличка з посади голови КМДА у місті може знову бути двовладдя, як це було за часів Леоніда Черновецького.
Тоді режим Януковича зміг звільнити його з цієї посади й призначив на це місце свою людину Олександра Попова, а Черновецький лишився номінальним керівником Києва.