У першому ролику екс-Стіг продемонстрував роботу систем безпеки автомобіля, сівши за кермо із "зав'язаними очима". Нова Mazda2 з "сліпим" водієм змогла проїхати по мосту за допомогою системи контролю розмітки і функції екстреного гальмування при загрозі фронтального зіткнення, пише Autoua.net.


В іншому ролику з серії Prepare to be Amazed колишній Стіг попрацював водієм караоке-автомобіля. Від процесу водіння автогонщика відволікали злегка перебрали спиртного японські студенти, на додачу до цього в самий невідповідний момент Бену зателефонувала матір. Це відео показало переваги системи гучного зв'язку автомобіля, яка дозволяє вільно спілкуватися по телефону навіть із такою галасливою компанією в салоні.

Читайте також: Як керувати автомобілем взимку і чого робити категорично не можна: поради водіям

У ще одному ролику Бену Коллінзу за кермом Mazda CX-5 довелося ухилятися від дрона, оснащеного пейнтбольним кулеметом з кульками з фарбою.


Ще в одному відео, тепер уже без Бена Коллінза, але все ще на недобудованому мосту в Києві, представники Mazda організували фотосесію для моделі Mazda6. У ролі фотографа виступила неслухняна собака із закріпленою екшн-камерою. Таким чином марка відреагувала на скарги про те, що нібито робить непоказні автомобілі.

Читайте також: Чи варто переводити авто на газ: чому це вигідно і скільки коштує

А ось так проходили зйомки роликів Prepare to be Amazed.