LG G Flex

Досі вважалось, що корпус девайса жорсткий, тож переваги вигнутої форми сумнівні. Однак, як з'ясувалось, LG G Flex все ж може витримати згинання, хоча й невелике.

Така особливість разом з унікальним покриттям корпусу, здатним самостійно "загоюватись", може врятувати смартфон від серйозних пошкоджень.

Нагадаємо, апарат оснащений 6-дюймовим HD-екраном на органічних світлодіодах. Процесор - 4-ядерний Qualcomm Snapdragon 800 з частотою 2.2 ГГц, 2 Гб "оперативки" і 32 "гіги" флеш-пам'яті. Також на борті - тильна камера на 13 Мп. Працює вигнутий планшетофон на базі Android 4.2.2 Jelly Bean.

Продажі LG G Flex стартують у Кореї вже цього місяця. Коли гнучкий смартфон добереться до Європи - поки невідомо.

Робот Janken

Робот, якого не перемогти у дитячій грі. Новітня японська розробка під назвою Janken здатна виграти "камінь-ножиці-папір" у 100% випадків.

Секрет - у непомітній для людського ока затримці. Високошвидкісна камера фіксує рух пальців опонента, система їх аналізує і парирує переможною комбінацією - все це за 1 мілісекунду!

Попередня версія машини, до слова, реагувала за 20 мілісекунд, і деякі гравці відчували, що Janken показує свою комбінацію після них. А зараз робот працює майже без затримки, наче щоразу передбачаючи фігуру опонента.

За словами науковців, у несерйозного, на перший погляд, проекту - важливе завдання: створити систему управління жестами з мінімальним часом відклику. У майбутньому це знадобиться для розробки військових роботів, які реагуватимуть значно швидше, ніж людина.

А ще до 2050 року науковці планують створити повноцінну футбольну робокоманду і протиставити її людям. Лише уявіть воротаря, який передбачатиме напрямки ударів противника.