Про це розповідається в новому дослідженні, опублікованому в Journal of Health Psychology, повідомляє Independent.

Вчені з Університету Флориди для свого нового дослідження залучили 60 студентів, яким було запропоновано відповісти на питання про самопізнання. В результаті проведеного тесту учні були розділені на дві групи – "мислителів" і "не-мислителів".

Всім студентам фахівці прикріпили до зап'ясть спеціальні прилади, які відстежують їх рівень фізичної активності. Отримані таким чином дані вчені порівняли з результатами тестів на IQ, які раніше пройшли молоді люди.

Читайте також: Вчені радять розумним людям не витрачати час на друзів

Як виявилося, "мислителі" витрачали набагато менше часу на фізичну активність і мали більший коефіцієнт інтелекту, ніж "не-мислителі". За словами вчених, навіть якщо зовні може здаватися, що люди з першої групи нічим не зайняті, через що їх вважають часом ледачими, насправді вони занурені у власні роздуми.

На відміну від "мислителів", у більш активних людей немає часу роздумувати про те, що не має відношення до їх справжнього заняття. Щоб боротися з нудьгою, свій розум "не-мислителям" постійно необхідно підживлювати зовнішньою діяльністю, в той час як занурені в себе "мислителі" страждають від нудьги набагато рідше.