"На мені значиться невеликий банківський рахунок із ще радянським внеском і частина батьківської квартири в Рівному. Після суду дружині подзвонили знайомі й повідомили, що ветерани МВС вирішили оплатити так звані "збитки від проведення злочинних урочистостей" до Дня міліції", — сказав він в інтерв’ю газеті "Комерсант".
"Зараз я думаю над цією пропозицією. З одного боку, я вважаю божевільним розглядати виконання указу президента про День міліції як злочин. Тим більше що Міністерство юстиції чітко роз'яснило, що термін "святкові заходи", які заборонив на час фінансової кризи Кабінет міністрів, законодавством не визначений. Та й Держказначейство стверджує, що всі платежі були законними", — пояснив він.
"З іншого боку, мені приємний цей жест солідарності людей, з якими й для яких я працював, тим більше що виплатити таку суму самотужки я не можу", — сказав Луценко.
Відповідаючи на запитання про те, як для нього пройшов день до й після вироку, Луценко сказав:
"Не приховую, після суду спав погано. Було почуття образи й навіть злості. Але вже на другий день я це переборов. Намагаюся думати про позитив і пропонувати його тим, хто поруч", — відповів екс-міністр.
Відповідаючи на запитання про те, чи справедливе твердження, що помста — це блюдо, яке варто подавати холодним, він сказав:
"Я дійсно вірю, що "зло, вчинене людиною, що з'являється в ній й викликане нею, руйнують цього дурня, як алмаз точить скелю, з якої він з'явився". Моя ціль — зломити систему політичних розправ, а не мстити замовникам, а тим більше виконавцям".
Також Юрій Луценко не виключає нових справ щодо нього.
"Підозрюю, що влада сильно образилася на мої, як завжди, жорсткі оцінки, висловлені в останньому слові. Тому я не виключаю нових кримінальних справ і строків", — сказав він.
Нагадаємо, 27 лютого екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка засудили до 4 років позбавлення волі з конфіскацією майна.