На другому місці - власник ФК "Карпати" Петро Димінський. Прибутки йому приносить не футбольний клуб, в компанія "Контініум". За підрахунками Forbes, Димінський заробив 170 мільйонів доларів.

Третій - Тарас Барщовський (компанія T.B.Fruit). Його бізнес - це переробні заводи, яблучні сади і транспортна компанія. Його гроші - 141 мільйон доларів.

Читайте також: Сотню найбагатших українців очолили Ахметов, Пінчук і Коломойський

Далі йде Іван Залізний, що володіє фірмами "Оліяр" та "Майола". Вони випускають олію та майонез. Статки Залізного - 78 мільйонів доларів.

П'ятий - Тарас Кіцмей, що створив одного з гігантів вітчизняного ІТ-ринку SoftServe. Компанія принесла Кіцмею 38 мільйонів доларів.

В першу десятку ввійшли Богдан Козак ($26 млн, супермаркети "Рукавичка"), Микола Кміть ($25 млн, його компанія випускає воду "Моршинська"), Орест Вовк ($15 млн, "Ензим" і "Кормотех"), Іван Охабскій ($ 14 млн, Львівський лікеро-горілчаний завод) і Роман Федишин ( $12 млн, власник ринків "Шувар" і "Столичний").

Читайте також: Білл Гейтс повернув собі звання найбагатшої людини світу

Forbes зазначає, що у Львові, порівняно зі східними регіонами, масштаби капіталу невеликі. Якщо в Одесі на 10-му місці опинився бізнесмен з доходом $42млн, а в Дніпропетровську - з $67 млн, то у Львові "прохідний бал" для потрапляння у десятку - 12 мільйонів доларів.

На думку видання, відсутність великого олігарха зіграла місту на руку. Завдяки цьому тут дуже розвинутий малий та середній бізнес.