Джерело: фейсбук ГО "Соціальний рух"

КНП ЛОР "Лікарня відновного лікування №3" вже майже рік перебуває у стані вимушеного простою. Тому медпрацівниці отримують лише 66% від тарифної ставки.

Цікаво Коронавірус у Львові: скільки хворих та яка ситуація в лікарнях

Чому медпрацівниці почали акцію протесту

Через вимушений простій медзакладу деякі працівниці отримують 2,6 тисячі гривень зарплати, адже за законодавством, у таких умовах роботодавець може виплачувати лише 66% ставки. Тривале перебування медзакладу у стані простою викликало обурення колективу, адже, за їхніми словами, за такі гроші неможливо утримувати себе та родину.

В акції протесту беруть участь медсестри, санітарки та фізичні терапевти. Серед голодуючих є й одинокі матері, й навіть вагітна жінка.

Ми добиваємося виходу з вимушеного простою і наказу про поновлення роботи. Адміністрація працює, а медперсонал майже 10 місяців не працює. Окрім того, нас турбує загроза реорганізації закладу,
– розповіла медсестра Ольга Сенюта.

За словами протестувальниць, до голодування призвела неможливість протягом тривалого часу за допомогою переговорів вирішити ситуацію. Жінки навіть звертались за допомогою до чиновників у Львові. За весь цей час керівництво медзакладу не вжило ніяких заходів, щоб забезпечити колектив іншою роботою й виплачувати їм більшу зарплату.

Дивіться фото акції протесту медсестер у Соснівці / Фото "Трудової Галичини"