Самі ж перевізники б'ють на сполох. Окрім того, що просто не встигають по кілька разів витрушувати контейнери, ще й зросли витрати на пальне.
"Це буде коштувати дуже дорого, відповідно шукати треба якісь альтернативи, де ближче", — розповів керівник відділу логістики перевізника сміття Андрій Слонський.
В пошуку вирішення проблеми міські чиновники створили комісію з надзвичайних ситуацій. Наразі лише запевняють — все під контролем і в смітті місто не потоне.
"Зараз є все під контролем, допомагають люди, підприємці працюють цілодобово, щоб не допустити надзвичайних ситуацій", — переконує член комісії з надзвичайних ситуацій Ірина Маруняк.
Чималі надії у Львові покладають на Європейський інвестиційний банк. Він готовий виділити 10 мільйонів євро на будівництво сміттєпереробного заводу. І ще 30 мільйонів кредиту для рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. Та чи погодяться на таке місцеві жителі — невідомо. Напередодні сільська рада Грибович проголосувала за закриття велетенського полігону.
Читайте також: Рятувальна операція у Грибовичах. День четвертий. Онлайн
Нагадаємо, причиною для такого рішення стала трагедія на Грибовицькому сміттєзвалищі. 28 травня неподалік Львова загорілось Грибовицьке сміттєзвалище. Пожежники гасили пожежу майже дві доби. 30 травня відбувся зсув сміття, під завалами якого опинились троє рятувальників та еколог ЛКП "Збиранка".