Вже у перших поєдинках не минулось без травм. На щастя лицарі серйозно не постраждали, втім близько десяти воїнів все ж вибули зі змагань.

“Було так що комусь пошкодило щит, обладунки. Все ж з огляду на безпеку, люди котрі не чуються в силах, ми просимо без фальшивої бравури, чи фанатизму - вибуває. В костюмі можна ходити спілкуватись, але не битись. Все ж таки людина, яка не може втримати меча це є небезпека для нього, чи атакуючої сторони”, - каже співорганізатор турніру Максим Бондаренко.

З дванадцяти команд журі доводилось обирати найкращу. Бій між ними проводився по півтори хвилини. Далі за роботу уже брались судді.

“Відповідно судиться по кількості ударів - ударна зона зараховується це є удар по шолому, удар до кисті відповідно вище кисті і до коліна”, - каже член журі лицарського турніру Владислав Гайовий.

Гості турніру могли не лише спостерігати за боями, але й самі повправлятись у лицарських вміннях. Наприклад постріляти з лука.
До слова, лицарі ще й дали майстер-класи усім охочим у володінні зброєю. Окрім того, обрали і найоригінальніший історичний костюм фестивалю.