Напередодні футбольного турніру вони власними силами взялися розвивати інфраструктуру: будувати готелі та заклади харчування, відроджувати історичні пам’ятки та покращувати зовнішній вигляд містечок.
“Хоч наше місто і не входить в перелік міст, які в обов’язковому порядку будуть відвідувати іноземні туристи, але наявність історичних пам’яток і наших музеїв, я думаю, зацікавить багатьох туристів”, - впевнений міський голова м. Переяслав-Хмельницький Іван Якименко.
Попри проблеми, притаманні більшості невеликих населених пунктів, як то відтік капіталу чи робочої сили, декому навіть вдається розвиватися. Бориспільській міський голова хвалиться - демографічна ситуація покращується, житловий фонд відновлюють. Навіть залучають іноземні інвестиції.
“Можливо, є якісь певні економічні труднощі, а кризи як такої немає. Криза, можливо, існує у декого в головах, яка в принципі призвела до розвалу економіки. Якщо ми в 2008 році всіх податків і зборів зібрали 415 мільйонів, то у 2009 ця цифра вже сягає 636 мільйонів”, - зазначив міський голова м. Бориспіль Анатолій Федорчук.
Найбільше надій містечка покладають на новий Бюджетний кодекс. Сподіваються, що грошей побільшає, коли отримають додаткові надходження завдяки перерозподілу грошових потоків.
Маленькі містечка теж готуються до "Євро-2012"
Міста Київської області з населенням до 100 тисяч осіб вирішили і собі відхопити трохи від "пирога" "Євро-2012".