Великий Верх, Магура-Жиде, Гимба – можна піднятись на одну з цих гір, або ж спробувати підкорити усі вершини. Найвища гора на хребті – Стій – майже 1700 метрів.

Окрім того, Боржавський хребет вважається справжньою Меккою українського парапланеризму. Причини дві: по-перше, тут є де розігнатись, а по-друге, відсутні небезпечні скелі чи розкидані валуни, об які можна було б травмуватись. Та мабуть основна причина це знов ж таки краєвиди.

Читайте також: Україна вражає: казкові озера на Одещині з незвичайним кольором

Боржава й так прекрасна, але з висоти пташиного польоту масштаб цієї краси збільшується в рази. Переважно замовляють короткі польоти на 10-15 хвилин, якщо вам цього мало, можна домовитись і про довші. Недосвідчених туристів інструктори беруть у тандем – доки він керує за вашою спиною, ви насолоджуєтесь моментом.

Схили всіх гір на Боржавському хребті суцільно вкрити кущами чорниці. Поласувати екологічно чистими ягодами може будь-хто з туристів.

Читайте також: Українська Рив'єра з чудовим кліматом та краєвидом розкинулась на Тернопільщині

Єдиний недолік Боржави – саме сюди припадає найбільше опадів у Закарпатті, тож навіть якщо синоптики обіцяли сухий день, варто взяти дощовик.