Місто Марракеш, засноване ще тисячу років тому, повністю відрізняється від північно-марокканських міст.

Марракеш має ідеальне розташування - посередині між атлантичним узбережжям та горами Атлас. Це прекрасне місце, аби розпочати подорож країною. Його старе укріплене місто Медіна - найбільше в країні. Медіна, яку ще називають червоним містом, занесена до світової спадщини ЮНЕСКО.

Ла Кутубія - велика мечеть у Марракеш. Її вважають однією з найкрасивіших в країні. В самому серці міста - знаменита площа Джемаа ель-Фна. Життя тут постійно вирує. На площі ви побачите продавців, танцюристів, музикантів. Тут навіть є славетні приборкувачі змій... На Джемаа ель-Фна для туристів повноцінно відкривається марокканський фольклор.

Дорога з Маракеш до Уарзазату дарує вам неперевершені пейзажі. Між двома містами - справжній природний бар’єр - гори Атлас. Незрівнянними є як краса зелених рівнин і пустель, так і контраст між ними. Саме різноманітність пейзажів і приваблює туристів до Марокко.

Уарзазат заснували французи майже 100 років тому. Місто зазнало впливу і давніх племен Глауі, які колись тут проживали. Тут розміщена одна з найбільших в світі кіностудій. Щороку на ній знімають десятки фільмів.

Та найбільша гордість мешканців Уарзазату - цитадель Таурірт. Однак застерігаємо - під час подорожі до Марокко варто бути обачними. Адже країна відома переслідуванням іноземних туристів.Кожен відвідувач Марокко неодмінно куштує чай з м’яти. Цей чай смакує найкраще, якщо на ньому утворилася піна.

Південь Марокко дарує унікальні пейзажі - ця територія розташована між горами Атлас та пустелею Сахара. Зі всіх гірських масивів Марокко найбільш вражаючий Високий Атлас. Його вершини перевищують 4 тисячі метрів.

Села на півдні Марокко облаштовані навколо оазисів, які й забезпечують їм життя. Чим далі на південь, тим більше пустель. Там проживають лише кочові племена.

Загора - останнє місто перед західною Сахарою. Далі - пустеля. Тож порада цього разу така: якщо ви з компанією збирались у подорож пустелею, обов’язково візьміть верблюдів.