Дивакувата науковиця настільки полюбилась глядачам, що продюсери були змушені підняти її гонорар з 20 тисяч доларів за одну серію до півмільйона. Оцінили її роль й кінокритики. Маїм чотири рази номінували на кращу акторку другого плану у комедійному серіалі.
Читайте також: Зірка "Теорії великого вибуху" розповіла про подорож Україною у зворушливому листі
Нещодавно вона побувала у Києві, і всього лиш три дні у столиці допомогли Майем відчути своє коріння.
Я наполовину українка. А напередодні від'їзду з Києва дізналась, що моя угорська бабуся жила перед війною на території, яка зараз належить Україні, тож технічно я на 3/4 українка,
– написала Бялік у листі.
Бялік доволі незвична акторка. Перед кастингом "Теорії великого вибуху" написала у резюме "кандидат наук нейрології". Продюсери тільки посміялись. Мовляв, непоганий жарт, коли пробуєшся на роль науковиці. Маїм залишалось тільки скромно підтвердити – "Я справді кандидатка наук".
Тут вже ні в кого не залишалось сумнівів, кому віддати роль. І хоча за сценарієм героїня мала займатись іншою галуззю науки, сценаристи вирішили піти Маїм на зустріч.
У серіалі акторка грає роль успішної науковиці Емі Фара Фаулер
Її зацікавленість наукою, як не дивно, зародилась на знімальному майданчику. Під час зйомок у тінейджерському серіалі Маїм, яка не надто любила точні дисципліни, почала вивчати біологію з репетиторкою. Останній вдалось переконати дівчину, що наука – це також жіноча справа і в неї можна так само закохатись, як і в літературу чи мистецтво. Та й, між іншим, клітина під мікроскопом виглядає не гірше, аніж картина Пікассо.
Читайте також: Зірка серіалу "Теорія великого вибуху" приїхала в Київ: фото
Коли постало питання обирати факультет, то Маїм без вагань обрала біологію і за деякий час захистила дисертацію на тему "Гіпоталамічне регулювання неадаптивної, нав'язливо-компульсивної, афілійної поведінки в синдромі Прадера-Віллі".
У планах акторки ще раз приїхати до України, але цього разу на довше, аби, крім Києв,а відвідати ще й Львів, Одесу та Умань.