Читайте також: Міліціонер звільнився і приєднався до "врадіївської ходи"

Про те, що до ходи врадіївців, які ідуть на Київ, приєднався міліціонер, написав у Facebook депутат від УДАРу Сергій Каплін. Він виставив фото заяви про звільнення, яку подав міліціонер. Також нардеп повідомив, що керівництво змушувало його слідкувати за ходою і за самим Капліним.

За версією міліції, правоохоронець написав заяву під тиском "врадіївців". Вона не має юридичної сили, бо міліціонер просто віддав її в натовп.

"Правоохоронець, щоб не допустити загострення конфліктної ситуації, діючи в інтересах служби та зостаючись вірним присязі, у присутності мітингувальників написав такий рапорт, який не має жодної юридичної сили, та віддав його учасникам заходу. Від участі у ході працівник міліції відмовився", – сказано у повідомленні від МВС.

"Наразі всі працівники райвідділу продовжують нести службу на своїх місцях", - підсумувало відомство.

Нагадаємо, 7 липня жителі Врадіївки та інших міст пішки відправилися із селища до столиці.

Громадянський рух "Спільна Справа" має намір до 18-го липня, коли хода із Врадіївки дійде до столиці, зібрати у Києві людей, які постраждали від незаконних дій або бездіяльності правоохоронців з усіх куточків України. Вони вимагатимуть відставки Януковича.

Відомо маршрут ходи: Первомайськ (8 липня), Голованівськ (10 липня), Умань (11 липня), Монастирище (12 липня), Жашків (13 липня), Біла Церква (15 липня), Фастів (16 липня), Васильків (17 липня), Київ – Майдан Незалежності (з 18 липня – безстроково).

Участь у ході беруть не лише громадські активісти, а й представники УДАРу.