“Зараз ми знаходимося біля міського управління внутрішніх справ. До нас вийшло керівництво управління, вони зробили зауваження, що не було попередження про захід. Почали підходити місцеві мешканці – вже приблизно 50 осіб. Люди підходять, підписуються під нашим зверненням до керівництва міліції, у якому викладені наші основні вимоги –переатестація правоохоронних органів під пильним контролем громадськості і відставка керівника МВС Захарченка”, – розповів Каплін, якого цитує прес-служба УДАРу.

Також депутат каже, що у цій акції проти свавілля міліції беруть участь здебільшого чоловіки середнього віку. Ночують учасники ходи у місцевих мешканців, які підтримують цей захід.

"Атмосфера панує патріотична. Люди щиро бажають побороти режим, встановити справедливість і бути захищеними від свавілля правоохоронців. Вони запрошують приєднуватися до акції інших громадян і агітують за зміни в державі”, – додав він.

Як відомо, вчора, 7 липня, частина мітингувальників, які пікетують у Врадіївці, пішки відправилися із селища до столиці.

Громадянський рух "Спільна Справа" має намір до 18-го липня, коли хода із Врадіївки дійде до столиці, зібрати у Києві людей, які постраждали від незаконних дій або бездіяльності правоохоронців з усіх куточків України. Вони вимагатимуть відставки Януковича.

Нагадаємо, минулого тижня трапилося резонансне зґвалтування у смт Врадіївка на Миколаївщині. Затримали 3 працівників правоохоронних органів за підозрою у зґвалтуванні і жорстокому побитті 29-річної жінки.

У містечку, де два міліціонери зі спільником зґвалтували і мало не вбили 29-річну Ірину Крашкову, тривають акції протесту. І навіть дещо запізніле втручання МВС і Генпрокуратури не може заспокоїти людей.