"Мої друзі активісти з Майдану, як Київського так і Львівського, вони просто вирішили відреагувати на ті події, які мали місце у парламенті і таким чином долучитися до мирної акції. Ніхто незнав, що таке може трапитися", — розповіла дівчина затриманого хлопця Оля Часовська.

Коли почалися заворушення пара була далеко від епіцентру. Прийшли вже під завершення акції. Їх затримали, коли вони поверталися до автобуса. Міліціонери не приховували свого беркутівського минулого.

Адвокатів до хлопця впустили лише пізно вночі. Із Марка зробили підозрюваного, а Оля у цій справі — лише свідок. Попри відсутність доказової бази, хлопцю обрали найважчу міру запобіжного заходу — утримання під вартою на 60 днів.

Читайте також: Журналістів "Громадського ТБ" побили міліціонери

Суд не врахував, ані того факту, що Марко з родини юристів в четвертому поколінні, ані численних характеристик, ані того, що серед десятка людей, які були готові взяти хлопця на поруки були і депутати Львівської Обласної Ради і Предстоятель УАПЦ Митрополит Макарій.

Люди, що знають Марка впевнені – нічого протизаконного він зробити не міг.

За підозрою у тероризмі заарештували хмельницького школяра. Олексія Логвіна також призначили винним у масових заворушеннях. Своє 17-річчя хлопець зустрів у тюрмі. Попри важке захворювання, суд вже у шосте переносить засідання щодо розгляду клопотання про зміну запобіжного заходу.

Олексія як і Марка затримали 31-го серпня. Сусіди і вчителі шоковані, від того, що з підлітка хочуть зробити терориста. Кажуть, звинувачувати його влада може хіба що у патріотизмі.

Доля хлопців має вирішитися 5-го жовтня. Саме тоді відбудеться чергове судове засідання.