За його словами, співпраця з Vanco і відповідний контракт про розподіл продукції вигідний для України.
“Фактично 50% продукції, яку буде добувати Vanco, буде власністю України. Я шкодує, що цей інвестиційний проект почав реалізуватися вкінці 2007 – початку 2008 року”, - каже перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв.
У свою чергу, екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, яка власне і розірвала контракт з офшорною компанією, що і стало приводом для судової тяжби, вважає, що підписання мирової угоди загрожує енергетичній безпеці України.
”Країну позбавляють шельфу Чорного моря, значить позбавляють енергетичної незалежності, і, як наслідок, послаблюють наш політичний суверенітет”, - каже екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко.
Нагадаємо, угоду про розподіл продукції на Прикерченскій ділянці шельфу Чорного моря сторони уклали ще три роки тому. Щоправда, згодом Кабмін в односторонньому порядку розірвав цей документ. Зауважимо, раніше Vanco Prykerchenska оцінювала свої збитки від такого кроку у понад 100 млн. доларів. Втім, за словами Клюєва, мирова угода не передбачає застосування штрафних санкцій до держави.