Вона також заявила, що всі повинні бути на фронті. Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на ТСН.

Дивіться також Розформування ТЦК, електронна ВЛК і "бусифікація": як Міноборони планує цифровізувати військо

Михайлова різко відповіла коментаторам про "бусифікацію"

Доброволиця, парамедикиня розкритикувала тих, хто жартує в мережі про "бусифікацію".

Чомусь "бусифікованих" вважають якимись "отбросами", яких зловили. А так відбувається тільки тому, що вони десь не мають можливості просто відкупитися. А насправді в цій країні мають бути бусифікованими всі. Тому що хтось собі вважає, що він може заплатити, скільки зараз, там 5 – 10 тисяч доларів, і отримати відстрочку від армії, або виїхати, переплисти через Тису. Усіх на фронт,
– заявила Аліна Михайлова.

Керівниця медичної служби "УЛЬФ", наголосила, їй вкрай неприємні жарти про "бусифікованих", адже всі ці люди на війні. Тим часом коментатори сидять вдома.

У вересні повідомляли, що випадків "бусифікації" – примусової мобілізації, коли чоловіків забирали просто на вулицях Одещини та доставляли у військкомати, стало "набагато менше". Цей процес не вдалось викорінити зовсім, однак певні покращення усе ж є.

Про це повідомив голова Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Юрій Пуйко.

Водночас Пуйко визнав, що це явище досі існує та цьому є певні причини. Зокрема, на його думку, в "бусифікації" винні деякі телеграм-канали, які висвітлюють ці події так, як вигідно "нашому ворогу", тобто Росії.

Також очільник ТЦК вважає, що на це вплинуло і "почуття несправедливості" військових, які повернулися з фронту. А також, деякі чоловіки навмисно провокують конфлікт з працівниками ТЦК і знімають це на камеру.

Протягом року в Україні в 3 рази зросли показники мобілізації. Також вдалося у 5 разів розширити можливості для тренування українських військових. Попереду – реформа ТЦК і СП. Розглядається трансформація ТЦК в офіси обслуговування військовослужбовців, щоб зменшити навантаження та перейти на онлайн-формат.