– На вулицях українських міст важче працювати, ніж в Донецькому аеропорту. Багато людей не розуміють, для чого потрібна патрульна поліція. Вона потрібна для того, щоб охороняти українців, а не щоб бити їх. Звісно, якщо є правопорушення, то патрульні діють відповідно до встановлених правил: виписують штраф чи затримують.

Читайте також: Сутички під судом у справі Труханова: скільки зброї активісти принесли на мітинг

– Рівень довіри до патрульних дуже великий. Тут нема корупції не через те, що ми її викорінила, а тому, що її не створювали. В нас здійснюється природний відбір у відомстві, негідники тут не працюють. Тому суспільство не повинно своїм негативом відштовхувати від себе молодих патрульних, а при виявленні порушень – не боятись говорити про це керівництву відомства.

Правоохоронці щодня отримують травми під час служби. Люди чомусь не розуміють, що ми стоїмо стіною, щоб не допускати сутичок між однією стороною та іншою. Це як тонка синя лінія. Щоб люди не повбивали один одного в ході конфлікту, тому патруль приймає на себе весь удар. Так було біля Солом'янського райсуду Києва, де розглядали справу Геннадія Труханова. Вся агресія пішла на правоохоронців. А коли відбулись перші арешти – всі агресивно налаштовані люди розбіглись.

– Ситуація під Солом'янським райсудом доводить, що "Національна дружина" – це бандитські формування, які шкодять правопорядку і будуть це робити. І нехай мене зараз засудять, будуть погрожувати, але такі організації потім і проводять рейдерські захоплення

Про тонкощі роботи патрульної поліції України та загрози під час служби, – дивіться у програмі "План Б".