Невдоволені вимагали від компанії припинити торгівлю з Росією. Мовляв, зі ЗМІ вони дізнались,що компанія планує збільшити експорт.

"В форматі гібридної війни має бути гібридна відповідь, в тому числі і економічна війна, яка має вестись проти РФ. Потрібна повна торгівельна блокада з Російською федерацією", заявив пікетувальник Олексій Свинаренко.

Почути ж позицію представників підприємства учасники акції не захотіли. І після запалення димових шашок розійшлися. У "Формаку" натомість запевнили, що ведуть чесний бізнес, а саму акцію назвали проявом недобросовісної конкуренції.

"Ми більше ніж впевнені, що не всі конкуренти ведуть добросовісну конкуренцію.Це є свідома дискредитація ділової репутації. Компанія "Фармак" українська компанія веде чесний бізнес, відповідно до законодавства України", сказали керівник юридичного департаменту ПАТ "Фармак" Дмитро Таранчук.

Як пояснили на підприємстві, "Фармак" нині найбільший в Україні виробник та експортер лікарських засобів. Їхні препарати реалізуються більше ніж в 20 країнах світу. За словами представників компанії, "Фармак" спрямував близько 5 мільйонів гривень на підтримку української армії. А також організував акцію "Я працюю один день для армії", під час якої закуповуються мобільні будинки для Маріупольського загону морської охорони.