Зі слів директора департаменту інформаційної політики МЗС Володимира Волошина, це завдання на перспективу. Зараз головне - перевести моряків в гуманніші умови - зокрема, у Венесуелі існують в’язниці, де засудженим дозволяють працювати поза її межами, отримувати зарплатню і повертатися у камеру лише після робочого дня. В разі ж подання ув’язненими моряками апеляції, МЗС розгляне питання надання адвокатської підтримки.
“Там є юридична колізія, тому що там пряме втручання держави у судовий розгляд не передбачений венесуельським законодавством. Але якщо буде необхідно, я впевнений, ми знайдемо можливості, спонсорські кошти. В нас є достатньо відповідальних кампаній, які розуміють, що соціальна відповідальність це не пусте і слово, і воно насправді корисне для бізнесу”, - заявив директор департаменту інформаційної політики МЗС України Олег Волошин.
Нагадаємо, причиною ув’язнення українських моряків за рішенням венесуельського суду став їх зв’язок із наркомафією. Тамтешні правоохоронці повідомили, під час огляду швейцарського суховантажу “Бі Атлантик”, яким керував наш співвітчизник, на борту знайшли 125 кілограмів кокаїну.