Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

"Встановлено, що до правоохоронців звернулась мати неповнолітньої із заявою про те, що її доньку в одному із сіл Тернопільської області, троє працівників міліції силоміць затягнули у автомобіль марки "Шкода Октавія" з надписом "ДПС". Від’їхавши неподалік від села, чоловіки витягнули її із службового автомобіля і зґвалтували біля лісосмуги", - йдеться у повідомленні.

Злочин стався у ніч з 28 на 29 червня.

За цим фактом прокуратура 29 червня внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.3 ст.152 КК України.

Зараз проведено першочергові слідчі дії, призначено судово-медичні експертизи.

Розслідування перебуває на контролі у прокурора області.

Як відомо, 26 червня 2013 року троє правоохоронців жорстоко побили і зґвалтували 29-річну мешканку Врадіївки. Жінці вдалось вижити, вона упізнала ґвалтівників і дала проти них свідчення.

Спершу вони намагалися приховати злочин. Це викликало масові протести у Врадіївці. Люди навіть взяли штурмом місцевий райвідділ.

Первомайський міський районний суд Миколаївської області оголосив рішення у справі про побиття і зґвалтування 29-річної Ірини Крашкової.

Євген Дрижак отримав покарання у вигляді позбавлення волі на строк 15 років із конфіскацією всього майна, Дмитра Поліщук – також отримав строк 15 років із конфіскацією всього майна, а Сергій Рябіненко - 11 років із конфіскацією майна.