Наразі Фонд Slots Сity Foundation вже активно допомагає армії та українцям. Зокрема, за пів року встигли закупити для ЗСУ автомобілі, дрони, техніку та спорядження, а також підписати чек на мільйон.

Дізнавайтесь більше Допомога армії як напрямок діяльності: у Фонді Slots City закуповують техніку і спорядження

"Місія нашого Фонду – допомагати суспільству у ключових моментах та критично важливих ситуаціях, свідомо та відповідально інвестувати в майбутнє. З наступного місяця ми зосереджуємося на двох найактуальніших напрямках, які зараз найбільше потребують уваги. В першу чергу, це допомога переселенцям, зважаючи на важку зиму, яка уже близько. Другий напрямок – дрони для Збройних Сил України, які є військовим пріоритетом волонтерських закупівель. Окрім цих двох основних програм, ми будемо, як і до цього, шукати можливості і закуповувати автомобілі для ЗСУ, оскільки для фронту це – одна з найважливіших потреб", – розповів директор Фонду Станіслав Андрєєв.

Рішення щодо допомоги прийматиме правління Slots Сity Foundation на підставі розгляду заявок, що надходять напряму до Фонду від тих, хто потребує допомоги.

Як Slots Сity Foundation допомагає ЗСУ та українцям

Slots City Foundation – благодійний фонд грального бренду Slots City, який одним із перших на українському ринку азартних розваг почав передавати частину своїх коштів на благодійність. У березні 2022 року Фонд переорієнтував свою діяльність на допомогу армії.

Тож за 6 місяців Slots City Foundation разом із друзями та волонтерами допоміг закупити для армії:

 • 15 авто, в тому числі 2 автобуси і одну вантажівку,
 • 8 дронів,
 • 6 приладів нічного бачення, зокрема, 4 тепловізори.

Автомобіль від Фонду Slots City / Фото з фейсбуку Slots City Foundation

Також проведено 5 передач спорядження, 3 акції передач гуманітарної допомоги та 3 збори технічного обладнання, в тому числі електрогенератори і комплекти рацій. Крім цього, волонтери зробили 3 закупівлі для забезпечення різних окремих бригад проживанням, харчуванням та одягом, а також переказали 1 мільйон одним чеком Фонду "Повернись живим".

Допомогу від Slots City Foundation отримали:

 • Бригади Морської піхоти України (серед них – 35, 36 та інші),
 • Бригади Збройних Сил України і Територіальної оборони (61, 93, 94, 112, 144, 122, 126, 138, 228 та інші),
 • Розвідувальні батальйони ЗСУ,
 • Сили спеціальних операцій,
 • Добровольчий український корпус,
 • Окремий загін спеціального призначення "Азов",
 • Національна гвардія України,
 • Управління Військово-морськими силами України,
 • Морський спецназ МВС України,
 • Прикордонні війська,
 • Школа БпЛА,
 • переселенці.

Всього з березня до серпня на допомогу армії було скеровано понад 7 мільйонів 70 тисяч гривень (точна цифра – 7 074 550 гривень).

Один з 8 дронів, які зайшли на службу від Фонду Slots Сity / Фото з фейсбуку Slots City Foundation

"Від початку повномасштабного вторгнення ми допомагаємо армії, інформаційним військам, гуманітарним проєктам усім, чим можемо: фінансами, пошуком обладнання, ремонтами, закупками, експертизою. Ми і далі робитимемо все для наближення нашої перемоги. Водночас маємо допомогти людям, що втратили житло, пережити цей складний час. Це важливо особливо в період складної зими, яка уже на підході. Допомогти боронити країну і захистити людей – одне з основних завдань роботи Slots City Foundation протягом воєнного стану", – впевнений Станіслав Андрєєв.

Набір продуктів для пересенців / Фото з фейсбуку Slots City Foundation

Крім цього, як і раніше, Фонд опрацьовує запити від Збройних Сил України. Волонтери отримують заявки напряму від військових. Далі – разом з інвесторами, донорами, друзями та партнерами ретельно вивчають деталі, роблять потрібні закупки та звітують на сторінці Фонду.

"Щодня ми комунікуємо з військовими, шукаємо потрібну техніку, ремонтуємо і передаємо у частини напряму. Також ми опрацьовуємо всі заявки на гуманітарну допомогу і намагаємося допомогти тим, хто зараз опинився поза межею виживання. Щодня наближаємо нашу перемогу разом, кожен на своєму фронті", – наголошує Фонд у своїх повідомленнях у Facebook.