Власник закладу Лютц Натош збирає дивні речі з кораблів, які колись давно затонули. За деякими артефактами чоловік їздив аж на тихоокеанське узбережжя. Незвичні предмети допомагають Лютцу створювати відповідну атмосферу для його ресторану.

”Це старий рибальський човен. Йому було 80 років, коли на ньому сталася пожежа. Ми відрізали кормУ, яка згоріла, а решту човна прилаштували до будинку”, - каже власник ресторану Natusch Лютц Натош.

Рибу для свого ресторану Лютц купує особисто.
На рибному аукціоні серед безлічі торговців лише один власник ресторану.
Коли рибу привезено до закладу, за неї береться шеф-кухар Ріхард Апель. Він знімає з морського чорта шкіру та розрізає його. Цей шматок коштує 50 євро. Рибу ділять на шість порцій.

Ріхард Апель працює у ресторані Natusch вже понад 30 років. Рибні страви принесли кухарю чимало нагород. Дня нас маестро приготує морського чорта з пюре із селери та пекінською капустою під соусом з мерло.

Рибу кухар приправляє сіллю та перцем, викачує у муці і смажить в маслі. Тоді Лютц обсмажує з обох боків наполовину зварену картоплю. Страву подає з соусом із мерло. Для його приготування кухар смажить цибулю у маслі, додає цукор та трохи червоного вина.

Приготування страви триває всього півгодини. Що свіжіша риба, то смачнішим буде делікатес.

”Найважливішим є процес приготування. Рибу не потрібно смажити надто довго. Достатнього двох з половиною хвилин. щонайбільше три хвилини”, - каже шеф-кухар ресторану Natusch Ріхард Апель.

Відвідувачі схоже готові долати чималі відстані, аби скуштувати свіжої риби.
Майже 40 працівників дбають про комфорт відвідувачів ресторану Natusch. Меню закладу змінюється щодня, залежно від того, яку рибу вдалося купити.
Неповторне поєднання місцевої риби з іноді екзотичними інгредієнтами - ось запорука успіху ресторану Лютца Натоша.