На високі заробітки іноземні фахівці також можуть розраховувати в арабських країнах: Саудівської Аравії, Бахрейні та Об’єднаних Арабських Еміратах. Європейські країни не демонструють зацікавленість в іноземному персоналі. Зарплати у експатів, не враховуючи Швейцарію, тут найнижчі серед тих 25 країн, які брали участь в дослідженні.
Зокрема з країн колишнього СРСР проводиличсь лише в Росії. Відповідно інформації про зарплати іноземних фахівців в Україні в The Expat Explorer Survey 2010 немає.
Експати в цілому позитивно оцінюють свою роботу поза межами рідної країни. 63% опитаних почали більше заробляти після переїзду на роботу в нову країну. 61% експатів відзначили, що у них стало більше вільних коштів. У середньому по світу 13% експатів отримують річний дохід не менше 250 тис. доларів на рік, у Росії частка таких втричі вища.
Важливим стимулюючим фактором є кар’єрні можливості експатів. Їх поліпшення відзначили 64% опитаних іноземних фахівців, у Росії — 82% респондентів. Варто також зауважити, що в більшості країн по залученню іноземних фахівців лідерство тримає фінансовий сектор, в деяких європейських країнах — освітня система.
Чоловіків наймають на роботу за кордоном частіше, ніж жінок. Найбільшою мірою це стосується країн Близького Сходу, Азії, Росії та США, де власне і відзначається найвищий рівень зарплат іноземних фахівців. У Європі серед іноземних фахівців жінок приблизно стільки ж, скільки і чоловіків.