“Українські війська в Криму виконали свій обов’язок. В першу чергу, вони дали можливість і час ЗСУ забезпечити підготовку до оборони, привести війська в повну бойову готовність”, — сказав в.о. президента України Олександр Турчинов.

“Такі дії з боку російської сторони важко оцінити інакше, як піратські захоплення. Чи може світ дозволити собі, щоб в центрі Європи у 21 столітті орудували пірати і терористи — ось питання, на яке сьогодні має дати відповідь увесь цивілізований світ”, — каже директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.

“Потрібно починати широкомасштабну, підкреслю, з участю всіх регіонів, конституційну реформу. Нав’язати це українським діячам ми не можемо, але це наша оцінка ситуації, яка там склалася. Без цього буде дуже важко подолати українську внутрішньополітичну кризу. І про це я говорив, до речі, з в. о. міністра закордонних справ Росії Андрієм Дещицею”, — сказав міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров.

“Будьмо відвертими, ніякий саміт “Великої вісімки” цього року в Росії не відбудеться. Тепер це вже абсолютно очевидно. Сім держав-членів, які входять до клубу, продовжать переговори, щоб визначитися з подальшими діями. Однак, це восьма держава, Росія, повинна міняти курс”, — заявив прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон.

“Іде діалог на рівні Центробанку і Нацбанку України про те, щоб створити максимально м'який режим входження банківської системи до Криму. Щоб забезпечити стабільну роботу двох валютної корзини — рубля і гривні”, — сказав перший заступник голови невизнаної Ради міністрів Криму Рустам Теміргалієв.

“До схеми приналежні посадові особи Мінпаливенерго. Це стосується не лише особи міністра. Зрозуміло, що міністр не один-єдиний приймав учать у злочинній діяльності. Що стосується Ставицького, то відповідне доручення надане оперативним підрозділам для встановлення його місця перебування”, — доповів в. о. генерального прокурора України Олег Махніцький.