Декотрі мами залюбки залишаються вдома зі своїм чадом. Однак, все більше матусь через кілька місяців після народження маляти повертаються на роботу. Добре, якщо є бабусі чи дідусі, які з радістю візьмуть на себе виховання довгоочікуваних онуків. В іншому випадку доводиться шукати няню.
Надзвичайно важливо, щоб няня ще й мала досвід роботи з немовлятами і рекомендації попередніх роботодавців. У робітниці також мусять бути усі довідки щодо стану її здоров’я.
Сучасні няні доволі часто мають педагогічну або медичну освіту. Під час догляду за дитиною це допоможе виховательці виконати найпростіші медичні маніпуляції. А ще така няня допоможе молодій мамі організувати режим годування, сну та прогулянок дитини.
За відгуками матусь, найкращі няні - це жінки, які вже виховали своїх дітей і добре знають, коли треба приголубити, а коли насварити.
Підгузки
Одне з рішень, яке повинна прийняти майбутня мама - якими підгузками вона сповиватиме своє чадо. З давнини малят кутали у прості тканинні або марлеві пелюшки, відтак подразнення шкіри було доволі рідкісним явищем.
Нині ж епоха одноразових синтетичних підгузків. Вони безперечно полегшують догляд за немовлятами - молодим мамам вже не потрібно постійно прати пелюшки. Однак це досягнення людства часто є причиною появи у малюків висипу.
Є ще один нюанс. Побутує думка, що одноразові синтетичні підгузки можуть нашкодити здоров'ю хлопчиків, а саме їх репродуктивній функції. Мовляв, одноразові підгузки не здатні "дихати" - дитина перегрівається, що є не бажаним для статевого розвитку маляти.
Наскільки це може мати серйозні наслідки досконало не досліджено. Тому, лише батькам вирішувати, що буде кращим для їхньої дитини.