Та чи впливають нові технології та сучасне обладнання на рівень медичних послуг? Це питання, звісно, риторичне. Однак що можна з впевненістю сказати – це те, що наразі найновіший лазер для корекції зору встановлений і успішно працює в Києві в новій "Німецькій очній клініці", розташованій за адресою Музейний провулок 2в. І саме це обладнання відкриває у сфері офтальмології чимало можливостей.

Цікаво Який метод лазерної корекції зору рекомендували б навіть пілотам: відповідь експертки ДАСУ

Лазер виготовили спеціально для "Німецької очної клініки": які його переваги

Як розповіли представники "Німецької очної клініки", лазер виготовили фахівці у Німеччині за спеціальним замовленням. Це сучасне обладнання дає змогу лікарям проводити лазерну корекцію зору за всіма методиками, відомими в офтальмології. Зокрема, і за найсучаснішою – "GENIUS PRO", ​​яка зараз очолює ТОП у лазерній корекції зору і рекомендована до застосування пацієнтам, яким необхідний особливий безкомпромісний зір, наприклад, пілотам цивільних та військових повітряних суден.

Особливість цієї лазерної корекції полягає в тому, що вона належить до класу холодних лазерних втручань і на відміну від технологій "смайл", або корекції зору за допомогою фентосекундного лазера, не нагріває поверхню рогівки ока. Відтак завдяки "GENIUS PRO" вдається уникнути ефекту димчастості зору та збільшити чіткість зору після процедури.

Крім сучасного лазера, у "Німецькій очній клініці" мають індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Тому досвідчені фахівці, які пройшли перепідготовку в Німеччині, докладно розкажуть на консультації не тільки про методики, що найбільш підходять в кожному окремому випадку, але й при необхідності в один день позбавлять окулярів для корекції зору і контактних лінз.

В "Німецькій очній клініці" найсучасніше обладнання та індивідуальний підхід до пацієнтів / Фото "Німецька очна клініка"

До теми Genius – сучасна технологія лазерної корекції, яка вже є в "Німецькій очній клініці"

Які ще переваги "Німецької очної клініки"

З цікавих та сильних сторін "Німецької клініки" можна відзначити дитяче спеціалізоване відділення, яке розділене на зони для найменших пацієнтів та старших. Це практично клініка в клініці, тож багато мам, приводячи дітей на обстеження, вирішують, що довірять зір своїх дітей тільки цій клініці.

І на це є багато причин. Адже в "Німецькій очній клініці" навіть найменші пацієнти отримують медичну допомогу найсучаснішим обладнанням, а лікування дітей організовано так, що два профільні фахівці роблять ретельний огляд маленьких пацієнтів та тільки після цього ставлять діагноз. Це дає можливість приділити більше уваги пацієнту та його проблемам із зором.

Забудьте про проблеми з зором, звернувшись до перевірених фахівців / Фото "Німецька очна клініка"

Крім цього, відділ вітреоретинальної хірургії допоможе вирішити найскладніші проблеми при травмах ока або проблем із сітківкою за допомогою операції, терапевтичного чи лазерного лікування в повному обсязі на найсучаснішому в Україні обладнанні.

Світ вартий того, щоб побачити його на власні очі, – наголошують у "Німецькій очній клініці".