Усього у списку – сотня підприємств. Торік вони завдали державі збитків на суму в понад 4 мільярди гривень. Тож аби знайти гідних та ефективних керівників міністерство проводить відкритий багаторівневий конкурс. Кандидатам пропонують пройти перевірку у великих фінансово-промислових групах.

Мідот – це тест особистісної системи цінностей, яка показує як кандидат бачить і формулює свою картину світу. Це не поліграф, який може визначити чи бреше кандидат при відповіді на певне питання. Зокрема він оцінює схильність людини до розкрадання та хабарництву,
— пояснює радник міністра аграрної політики та продовольства України Олексій Зубрицький.

З 15 кандидатів на посади директорів – 13 успішно пройшли тест. На цьому у міністерстві агрополітики не зупиняються. Обіцяють викласти на сайт проекти-пропозиції потенційних керівників, а також влаштувати співбесіди з онлайн трансляцією. Нових менеджерів сподіваються набрати вже у вересні.

На разі ж депутати мають зняти заборону на приватизацію 24 державних підприємств. Утім не всі у парламенті підтримують реформаторський курс Мінагрополітики. Грузинський політик Георгій Вашадзе вважає, що швидка зміна міністрів не приведе до конкретного результату.

На разі за дорученням міністра цілі томи на чиновників від мінагрополітики, які попались на корупції – передали до правоохоронців.

Читайте також:Антимонопольний комітет хоче перевірити ціни на молоко