Продавати не можна, зачекати! Реалізація плану приватизації на 2010 рік опинилася під великим питанням. Яскравим свідченням недосконалості урядової програми є нещодавній продаж "Луганськтепловозу". Експерти роблять висновки: цьогоріч Кабмін зможе отримати від продажу держпідприємств, замість обіцяних 10-ти мільярдів гривень, не більше трьох. Як поступить уряд - пустить все з молотка зараз чи почекає до кращих часів? - читайте у свіжому номері газети "Дело" у матеріалі “Тяжелые времена для приватизации”.
Тут вам не Баден-Баден. В нашій країні є все: і термальні джерела, і лікувальні грязі, і соляні печери, і унікальні мінеральні води. От тільки туристи до нас чомусь не їдуть. Усі об’єкти потребують догляду, та владі до них діла нема. Відтак заможні українці, схоже, і надалі їздитимуть підліковуватися закордон, а для решти - нажаль - не залишиться ніяких шансів на оздоровлення. Чому українців позбавляють унікальних здравниць? - тему знають "Вечірні Вісті" у статті “Здесь вам не Баден-Баден”.
Дорогу зайцям перекриють турнікетами. Аби потрапити до комунальних автобусів чи тролейбусів, незабаром киянам доведеться пройти через турнікет. Причому не десь там на зупинці, а просто при вході у транспортний засіб. Муніципальні перевізники протягом року обладнають транспорт новою системою оплати проїзду. Вона не пропускатиме "зайців" та "псевдопільговиків", а добросовісні пасажири отримають зручні безконтактні проїзні. Скільки виграє від цього столиця, читайте в "Хрещатику" у статті “Дорогу зайцям перекриють турнікетами”.
2 хв
Огляд преси за 17 червня
“Дело” пише про нещодавні продажі держпідприємств, тижневик “Вечірні Вісті”зачіпає тему занедбання українських унікальних здравниць. Про нову систему оплати за проїзд у громадському транспорті столиці читайте на шпальтах видання “Хрещатик”.