Дорожче, ніж у Сполучених Штатах. Передвиборні гонки в Україні вартують їх учасникам сотні мільйонів гривень. Ціна вітчизняного плебісциту стає в десятки, а то й сотні разів вищою, аніж у розвинених країнах. Причина - у доступі до необмежених ресурсів та мінімальній відповідальності. Як наслідок, доля валового продукту, що витрачають українські політики на здобуття прихильності виборів у 23 рази більша, аніж у США та у 70 разів, ніж у Польщі. Парадоксальність ситуації вивчав "Кореспондент" у статті ″Они за ценой не постоят″.
Як не перевірити, то обмежити. Завозити в Україну медикаменти з-за кордону стає все важче. У держави нині до дистриб’юторів та імпортерів з’явилася низка нових вимог. А відправляти ліки на експертизу почали значно частіше. Однак швидких висновків годі чекати - препарати осідають на карантині, адже у нас лише 6 лабораторій здатних визначити якість імпортованих медикаментів. Втім і у них немає грошей на закупівлю еталонів для порівняння. Яких препаратів Україні не вистачає та звідки дефіцит - тему знає "Власть денег" у статті ″На карантине″.
Метро - з молотка. Міністерство економіки виношує плани щодо приватизації Київського метрополітену. Розроблений відомством законопроект окрім підземки дозволяє ще й продавати теплоелектростанції та майнові комплекси підприємств аварійної промисловості. Продажем комунального майна Кабмін прагне залатати бюджетні діри. Що буде зі столичним метро і чого чекати мешканцям Києва після продажу цього підприємства-гіганта у фахівців питала "Україна молода" у статті ″Метро - на комерційні рейки″.