Місцеві вибори, які відбудуться 31 жовтня виходять на фінішну пряму. Соціологи запевняють, що для влади, звісно було б краще, якби волевиявлення відбулось у травні. Саме тоді Партія регіонів демонструвала найвищий рівень довіри серед населення. Відтак за біло-блакитних готові були проголосувати понад 40% виборців. Зараз політсила уже втратила майже 13% в порівнянні з травневими показниками. Натомість рейтинги головних опонентів регіоналів БЮТу - практично незмінні. Ті самі 13% голосів. Втім, як запевняють політологи - влада має у рукавах козирі, які зможуть повпливати на результат волевиявлення. Про те, за яким сценарієм можуть розвиватись місцеві вибори читайте на сторінках видання ″Кореспондент″ у статті ″Бои местного значения″.
Ключова відмінність сьогоднішньої ситуації від попередніх років полягає в тому, що в аналогічний період відразу після збору врожаю зерно вже активно вивозили з країни, і питання з його зберіганням не було настільки актуальним. Однак зараз експортна діяльність зернотрейдерів практично заморожена. Приблизно 20 суден із зерном залишаються в портах. Що буде з зерном читайте на сторінках видання ″Коментарі″ у статті ″Аграрії залишили зерно просто неба″.
Ринок нерухомості помаленьку оживає. Після півторарічного затишшя у Києві відбулася перша операція з купівлі-продажу офісних приміщень. Це один з банків придбав восьмиповерхову будівлю площею понад 3 тисячі квадратних метрів. До того ж у січні-червні 2010 року оренда в офісних центрах А- та В-класів подорожчала на 5–7%. Чи дійсно ринок нерухомості виходить з кризи читайте на шпальтах видання ″Контракти″ у статті ″Крига скресла″.