Іноземці скуповують наші борги. Висока дохідність та скромний розмір держборгу зробили українські єврооблігації привабливішими навіть, ніж бонди Євросоюзу. На світових фондових ринках цього місяця відбувся глобальний переворот свідомості. Західні банки та інвестфонди взялися активно міняти стратегію роботи. Якщо раніше у фаворі були емітенти з розвинутих країн, то зараз вони почали масово розбавляти свої портфелі цінними паперами, яких охоче позбувалися минулого року. Що змінилося у західній свідомості та яку користь з цього може винести Україна - у спецтемі "Деловой столици" у статті ″Шанс на инвестиции″.

В Україну хлинули гроші. Фінансові потоки, які ідуть в нашу країну, помітно збільшилися. Експерти певні - це зміцнить вітчизняну економіку. Хоча й не виключають політичного фактору. Витають припущення, що частина іноземного капіталу іде на фінансування виборчих кампаній. Хто відтак інвестує в Україну та українські вибори - тему досліджували ″Известия в Украине″ у статті ″Капитал у ворот″.

Місто, яке стоїть. Кожен ранок у столиці як і раніше починається із автомобільних заторів. Щороку у Києві добавляється 50 тисяч автівок, а от дорожних розв’язок - катма. А на додачу до цього - ще й безсистемна забудова міста та небажання чиновників вирішувати цю проблему. Виявляється, заторів таки можна позбутися, необхідні лиш низка заходів. Яких - читайте сьогодні у "Вечірніх Вістях" у статті ″А дороги опять ″стоят″.