Школа життя по-українськи. Освітня реформа, результатів якої в нашій країні так ніхто і не побачив, закінчилася за два кроки від фінішу. Замість того, щоб з початку нинішнього навчального року нарешті приступити до отримання профільної освіти - заради якої власне і впроваджувалася 12-річка у школах - старшокласники знову вчаться по-старому. Втратили чи виграли від цього виші та працедавці? Чому успішна у Європі система профільної середньої освіти з тріскотом провалилася в Україні - знає "Деловая столица" у матеріалі “Школа жизни по-украински”.

Телевізор - найавторитетніший лікар... і перший шарлатан. Дурити народ та “втюхувати” українцям під виглядом дієвих ліків різний непотріб, виявляється, можуть не тільки маловідомі фірми та компанії-одноденки. Нечесною рекламою грішать і крупні іноземні виробники, які “масово поширюють оманливу інформацію щодо властивостей медичних препаратів”. Нечесною грою фармацевтів в Україні зацікавився Антимонопольний комітет. Які потужні іноземні фармкомпанії заплатять багатомільйонні штрафи за обман споживачів - читайте на шпальтах "України молодої" у статті “Промивання мізків по-українськи”.

Азов злиють з Каспієм. Росія і Казахстан збираються з’єднати два моря. Ідея не нова, але знову актуальна. План об’єднання Каспійського та Азовського морів представлять на розгляд російсько-казахської робочої групи вже у найближчі дні. Для чого Москві тратити мільярди на нове з’єднання Азова з Каспієм. Подробиці нового мегапроекту, який обіцяє стати найдорожчим за всю історію сучасної Росії, вдалося дізнатися "Известиям" у матеріалі “Азов сольют с Каспием”.